Menü Kapat

Kurumsal

Kurumsal

Okkalı Kahve ve İçecek Ürünleri A.Ş. ; Türk Kahvesi yapımını kolaylaştıran ve Türk Kahvesi’nin yaygınlaşmasını sağlamaya yönelik üretilen; FİNCANDA® markalı Türk Kahvesi Makineleri ile FİNCANDA markalı tek kullanımlık Türk Kahvesi ambalajlarının satış ve hizmet ağını birlikte sunmaktadır.

2013 yılında kurulan firmamız; BAYINER ELEKTRONİK A.Ş. ve BAYINDIR PAZARLAMA A.Ş. ile kardeş kuruluşlardır.

Bayıner Elektronik, 1983‘te başladığı yolculuğuna 1985‘te aldığı ilk patentle, herkesçe bilinen ÇAYSET® Çay Makinelerinin üreticisi olarak Türkiye’de çay ve kahve makineleri üreten ilk firma olma özelliğini taşır.

Misyonumuz, kahve için kahve satış noktaları aracılığı ile Türk Kahvesi sevenlerine her zaman TAZE, KALİTELİ ve STANDART Türk Kahvesi deneyimini yaşatmak, çay için ise Türkiye’nin en kaliteli çaylarını müşterimizle buluşturmaktır.

Türk Kahvesi tüm dünyada bilinmesine ve sevilmesine rağmen; yapımındaki zorluk, lezzet ve yapım unsurlarında bir standardın sağlanamaması, her ortamda bulunamaması gibi sebepler dolayısıyla yaygınlaşamamaktadır.

Bayıner Elektronik’in patentli ürünü olan FİNCANDA® TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ, Türk Kahvesini fincanda pişirerek tüm bu engelleri gidermiş ve yepyeni bir hizmet ağının önünü açmıştır.

Ürünümüzün tek tek yapılmak zorunda olan Türk Kahvesini kendi fincanı içinde ağır ağır ısıtarak, aynı zamanda da karıştırarak hazır hale getirebilmesi bu alanda bir devrim olmuştur.

Ayrıca makinelerimizdeki su, sıcaklık, büyük küçük bardak gibi bütün ayarlar ihtiyacınıza göre değiştirilebilir özelliktedir. Bu bakımdan kendi damak tadınızı kendiniz ayarlayabilir, kendi fincan ve kağıt bardaklarınızı makinelerimize tanıtabilirsiniz.

Dünyada ilk kez Bayıner Elektronik tarafından geliştirilip patent altına alınan sistemin; Türk Kahvesi’nin dünyada yaygınlaşmasına, daha fazla sevilmesine ve tüketilmesine hizmet etmesi beklentimizdir.

Ayrıca ÇAYSET® Çay Makinesi de yılların tecrübesiyle revize edilmiş ve yepyeni patentler ve uygulamalarla müşterimizin beğenisine sunulmuştur.

Okkalı Kahve ve İçecek Ürünleri A.Ş. olarak çay makinemizdeki dokunmatik ekrandan dem oranı ayarlama, istenilen saatte istenilen bardakta çay demleme ve uzaktan satış adetleri takip sistemleriyle eşsiz bir hizmeti müşterilerimizle paylaşmaktayız.