Menü Kapat

Kurumsal

Kurumsal

OKKALI KAHVE ve İÇECEK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ; Türk Kahvesi yapımını kolaylaştıran ve Türk Kahvesi’nin yaygınlaşmasını sağlamaya yönelik üretilen; FİNCANDA® markalı Türk Kahvesi Makineleri ile FİNCANDA markalı Türk Kahvesi kapsüllerinin ve tek kullanımlık ambalajlarının satış ve hizmet ağını birlikte sunmaktadır.

2013 yılında kurulan firmamız; BAYINER ELEKTRONİK A. Ş. ve BAYINDIR PAZARLAMA A.Ş. ile kardeş kuruluşlardır.

BAYINER ELEKTRONİK A.Ş., herkesçe bilinen ÇAYSET® Çay Makinelerinin de üreticisi olarak Türkiye’de çay ve kahve makineleri üreten ilk firma olma özelliğini taşır.

Misyonumuz, kahve için kahve satış noktaları aracılığı ile Türk Kahvesi sevenlerine her zaman TAZE, KALİTELİ ve STANDART Türk Kahvesi deneyimini yaşatmak, çay için ise Türkiye’nin en kaliteli çaylarını müşterimizle buluşturmaktır.

Türk Kahvesi tüm dünyada bilinmesine ve sevilmesine rağmen; yapımındaki zorluk, lezzet ve yapım unsurlarında bir standardın sağlanamaması, her ortamda bulunamaması gibi sebepler dolayısıyla yaygınlaşamamaktadır.

BAYINER ELEKTRONİK A. Ş.’nin PATENT’li ürünü olan FİNCANDA® TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ, Türk Kahvesini fincanda pişirerek tüm bu engelleri gidermiş ve yepyeni bir hizmet ağının önünü açmıştır.

Ürünümüzün tek tek yapılmak zorunda olan Türk Kahvesini kendi fincanı içinde ağır ağır ısıtarak, aynı zamanda da karıştırarak hazır hale getirebilmesi bu alanda bir devrim olmuştur. Dünyada ilk kez BAYINER ELEKTRONİK A. Ş. tarafından geliştirilip patent altına alınan sistemin Türk Kahvesi’nin dünyada yaygınlaşmasına, daha fazla sevilmesine ve tüketilmesine hizmet etmesi beklentimizdir.

ÇAYSET® ÇAY MAKİNEMİZ de yılların tecrübesiyle revize edilmiş ve yepyeni patentler ve uygulamalarla müşterimizin beğenisine sunulmuştur.

Çay makinemizdeki dokunmatik ekrandan dem oranı ayarlama, istenilen saatte istenilen bardakta çay demleme ve uzaktan satış adetleri takip sistemleriyle eşsiz bir hizmeti müşterilerimizle paylaşmaktayız.