Kurumsal

 
OKKALI KAHVE ve İÇECEK SAN. TİC. A.Ş.; Türk Kahvesi yapımını kolaylaştıran ve Türk Kahvesi'nin yaygınlaşmasını sağlamaya yönelik üretilen; FİNCANDA® markalı Türk Kahvesi Makinası ile FİNCANDA markalı Türk Kahvesi kapsüllerinin ve tek kullanımlık ambalajlarının satış ve hizmet ağını birlikte sunmaktadır.


2013 yılında kurulan firma; Bayıner Elektronik A.Ş. ve Bayındır Pazarlama A.Ş. ile kardeş kuruluşlardır.

Misyonumuz; öncelikle kahve satış noktaları aracılığı ile Türk Kahvesi sevenlerine her zaman TAZE, KALİTELİ ve STANDART Türk Kahvesi deneyimini HER ORTAMDA yaşatmaktır.

Türk Kahvesi tüm dünyada bilinmesine ve sevilmesine rağmen; yapımındaki zorluk, lezzet ve yapım unsurlarında bir standardın sağlanamaması, her ortamda bulunamaması gibi sebepler dolayısıyla yaygınlaşamamaktadır.

Bayıner Elektronik A.Ş. nin patentli ürünü olan FİNCANDA® TÜRK KAHVESİ MAKİNASI, Türk Kahvesini fincanda pişirerek tüm bu engelleri gidermiş ve yep yeni bir hizmet ağının önünü açmıştır.

Ürünümüzün tek tek yapılmak zorunda olan Türk Kahvesini kendi fincanı içinde ağır ağır ısıtarak, aynı anda karıştırarak hazır hale getirebilmesi bu alanda bir devrim olmuştur. Dünyada ilk kez Bayıner A.Ş. tarafından geliştirilip patent altına alınan sistemin Türk Kahvesi'nin dünyada yaygınlaşmasına, daha fazla sevilmesine ve tüketilmesine hizmet etmesi beklentimizdir.